Кафедра Уголовного Права!

Кафедра обеспечивает преподавание более 50 дисциплин.

Тендери в сфері охорони здоров’я

Зазвичай, коли справа доходить до тендерів в сфері охорони здоров’я, якість є найбільш важливим аспектом. Дійсно, вартість зазвичай вважається менш важливою. Це не дивно – замовники більше зацікавлені в отриманні якісної послуги, яка повністю задовольняє потреби користувачів послуги, ніж в дешевій послузі. Хоча це не означає, що інші аспекти менш важливі.

Цілі та цінності

Місцева влада зазвичай публікує заяви про місію, соціальні цілі або список цінностей для соціального благополуччя в своєму районі. Щоб домогтися успіху і виграти тендери в сфері охорони здоров’я на Прозорро, учасникам торгів життєво важливо не тільки продемонструвати їх обізнаність, а й вловити реальне уявлення про те, як організація і підхід втілюють в собі ці цілі і цінності в відповіді. Якщо продемонструється згода з цінностями і цілями замовників в підході і стратегічні цілі, відразу ж буде отримано бонусні бали. Дізнатися про систему Прозорро можна на сайті https://tender.uub.com.ua/ru/pro-prozorro/tender-na-konsaltyng-v-prozorro.

Наприклад, якщо орган влади говорить про одну зі своїх корпоративних цілей, що полягає в процентному збільшенні частки людей BAME, представлених на роботі по всьому округу, було б непогано продемонструвати нещодавнє охоплення співробітників BAME і те, як вони представлені в робочій силі.

Це не тільки покаже, що організація є найбільш придатною, а й те, що була звернена увага на їхні вимоги. І, звичайно ж, увага до індивідуальних вимог тих, хто буде обслуговуватися, є ключовим елементом будь-якої роботи в галузі охорони здоров’я або соціального захисту. Справді, владі важко буде повірити в те, що можна зробити щось на практиці, якщо не учасник не зможе продемонструвати частину роботи ще на стадії проведення тендеру.

Не потрібно турбуватися, якщо не буде здобуто перемоги з першого разу, особливо якщо це невеликий бізнес або компанія почала свою роботу відносно недавно. Дійсно, ті, хто закуповує послуги чи товар, зазвичай прагнуть до високої плинності кадрів і значного досвіду надання відповідних послуг. Якщо складно виграти тендери на охорону здоров’я, варто спробувати замість цього фреймворк. Часто вони більш доступні для малих підприємств і мають безліч можливостей для роботи.