Кафедра Уголовного Права!

Кафедра обеспечивает преподавание более 50 дисциплин.

Як правильно вибрати постачальника в електронних пропозиціях

Хоча система Prozorro.Sales працює в абсолютно прозорих умовах, ризик при виборі аналога все ще мінімальний. Успішний учасник повинен отримати продукцію високої якості протягом узгодженого часу. Щоб не впасти на тих, хто не справляється з цим завданням, необхідно вміти мінімізувати ризики.

Акредитована українська платформа універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/ пропонує величезну кількість лотів із системи Prozorro. Значна частина з них пов’язана з банківським сектором. Вони отримують велику користь від пропозицій. Особливо важливо, щоб фінансові установи укладали чесні угоди, оскільки вони працюють на гроші своїх клієнтів. Отже, в даному випадку дуже високий рівень відповідальності.

Що слід враховувати при виборі постачальника

Перед початком участі в аукціоні необхідно уточнити, яким чином авторизований клієнт на сайті. Це можна зробити за допомогою гарячої лінії, контактні дані якої вказані на веб-сайті UUB. Найбільш ненадійним способом є авторизація через SMS. До найбільш надійних належать:

  • ЕЦП;
  • формалізована угода з біржею;
  • плата за розміщення лота.

Провести аукціон та визначити переможця зовсім не складно, тим більше, що весь процес відбувається автоматично. Але для того, щоб отримати бажаний товар відповідної якості, потрібно трохи попрацювати. Ефективним способом захисту є складання договору, в якому дуже детально викладені всі умови. Його потрібно завантажити під час подання заявки на участь у конкурсі. У договорі обов’язково потрібно передбачити відповідальність за порушення строків доставки або отримання невідповідної продукції. Санкція може бути штрафом, припиненням співпраці або забороною участі в інших перегонах. Особливу увагу слід приділити отриманню товару, особливо якщо робота з цим колегою раніше не проводилась.

Ще один момент, на який слід звернути увагу, — це безпека пропозиції. Державні установи майже завжди практикують це, а підприємець — ні. І насправді саме страховка захищає організатора покупки. Гарантією фінансової установи (наприклад, банку) зазвичай виступає тендерна гарантія. Постачальник складає його на конкретний тендер з урахуванням бюджету, який буде витрачений на закупівлю. Ця послуга платна, яка відразу ж змітає в сторону всіх недобросовісних відвідувачів. Якщо пропозиція не відбулася внаслідок чогось із них, облігація пропозиції буде сплачена установою, яка видала гарантію.

Перед укладанням контракту з конкретним постачальником рекомендується вивчити якомога більше інформації про нього. Її можна знайти за допомогою державних записів або служби OpenDataBot. Потрібно переконатись, що компанія не збанкрутувала, і перевірити, як довго вона працює на ринку. Якщо компанія живе лише пару років, краще не працювати на умовах передоплати. Наявність боргів, судових процесів, кримінальних проваджень також є показником того, що постачальнику краще не починати співпрацю. З понад 3 мільйонів компаній та підприємців майже третина має будь-які борги.

Робота з аукціонами на UUB досить безпечна, але, на жаль, ніхто не може дати 100% гарантії. Тому, вибравши один із існуючих лотів https://sale.uub.com.ua/ru/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-u-m-rivne-sale-uub-com-ua або представивши предмет на аукціоні, корисно буде врахувати всі пропозиції. Це допоможе вам захиститися і застрахуватися від недобросовісних учасників.